Yukarı Ok İkon
Sıkça Sorulan Sorular
İstediğin marka su, istediğin saatte, bi'dolu promosyonla, tek tuşla kapında!
BiSU, akıllı telefonun sayesinde tek tuşla su siparişi vermeye yarar.
Neden BiSU uygulamasını kullanmalıyım?
Bazen üşenirsin, bazen sadece unutursun. Bazen bayiye ulaşamazsın, bazen zamanlamayı tutturamazsın. Eğer BiSU kullanmıyorsan su söylemek bazen çok zahmetlidir. BiSU sayesinde çevrendeki açk su bayilerini ve fiyatların görebilir, kendine en uygun markayı seçebilir, siparişini tek tuşla verebilirsin. Ayrıca BiSU ile teslimat zamanını da kendine göre ayarlayabilirsin.
BiSU uygulamasına nasıl kayıt olabilirim?
Uygulamayı telefonuna indirmen ve GSM numaranı girmen yeterli. Sonrasında uygulamayı kullanmaya başlayabilirsin.
Üyelik ücretli mi?
Tabi ki hayır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsin. BİSU, su siparişi hizmetinden hiçbir ek bedel ya da komisyon almaz.
Nasıl sipariş verebilirim?
Uygulamayı açtıktan sonra konum izni verdiğin takdirde ilçe ve semt bilgilerin otomatik olarak görünecektir. Sonrasında bölgendeki bütün su markaları ve fiyatlarını görebilir, iletişim bilgilerini girerek dilediğin ürünü seçip siparişini verebilirsin.
Uygulamadaki su fiyatları, kendi abonelik fiyatımdan farklı, neden?
Uygulamada belirtilen su fiyatları markalar tarafından tavsiye edilen satış fiyatları olup, fiyatlar bölge ve bayii bazında değişiklik gösterebilir. Sipariş verdiğinizde, suyunuzu kendi bölgenizdeki bayii fiyatından satın almış olursun. Yeniden hatırlatalım, BiSU üzerinden verdiğiniz siparişler için herhangi bir komisyon veya ek bedel ödemezsin.
İstediğim zaman için su siparişi verebilir miyim?
Evet. Bütün bayiler kapanmış olabilir. Sucu, teslimat süresini aksatabilir veya sen evden çoktan ayrılmış olabilirsin. BiSU sayesinde artık teslimat zamanını dilediğin gibi ayarlayabilirsin.
Bölgemdeki tüm markaların açık bayilerini görebilir miyim?
Evet. Uygulama, bölgene hizmet veren tüm su markalarını gösterir.
Sadece damacana siparişi mi verebilirim?
Hayır. BiSU, markaların satışa çıkan tüm cam, damacana ve pet su seçeneklerini size sunar.
Çevremdeki en uygun su fiyatlarına erişebilir miyim?
Kesinlikle. BiSU sayesinde bölgendeki bütün markaların fiyatlarına kolayca erişebilir ve kendin için en uygun olanı seçebilirsin.
BiSU hangi şehirlerde kullanılabilir?
Şimdilik sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Zonguldak’tayız.
Uygulamayı hangi cihazlarda kullanabilirim?
BiSU, iOS ve Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilir. Yani ; iPhone 4S serisi ve üstü modellerde, tüm iPad modellerinde, Android 2.2 ve tabletlerde rahatlıkla BiSU'yu kullanabilirsin.
Hangi yollardan ödeme yapabilirim?
Kapıda ödeme dışında, kredi kartı, BKM Express, Hopi Paracık ve Multipay ile de ödeyebilirsin. Mobil ödeme anlaşmalı markalarda geçerlidir.
Kişisel bilgilerim güvende mi?
Evet, kişisel bilgilerinizi güvende tutuyoruz. Bunu sağlayabilmek için güvenlik prosedürleri üzerinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz.
Kişisel verilerin korunması kapsamında gerekli önlemler alınıyor mu?
BiSU 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında gerekli tüm önlemleri almakta ve gelişen teknolojiler kapsamında sistemini sürekli güncellemektedir.
Özel nitelikli kişisel verilerim BiSU tarafından işleniyor mu?
BiSU ilgili kanun kapsamında olan kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleri ile ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veri sayarak bunlarla ilgili hiçbir bilgi ve veri işleme işlemi yapmamaktadır.
Kişisel verilerin korunması kapsamında bilgi almak istediğimde ne yapmalıyım?
Kişisel verilerin korunması kapsamında bilgi talep etmeniz durumunda [email protected] mail adresine mail ile ya da Koşuyolu Mh. Mahmut Yesari Cad. No:8 34718 Kadıköy/İstanbul adresimize yazılı olarak başvurabilirsiniz. Başvurunuzun tarafımıza ulaşması durumunda gerekli incelemeler yapılarak yapılan başvuru yöntemine göre 30 gün içinde gerekli bilgi tarafınıza verilmektedir.